make a site for free


Çimstone Nedir,
Uygulama Alanları Nerelerdir?

Doğayı kıskandıran renkler,
kuvarsın sağlamlığıyla
hayat buluyor...

Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştirip,
Banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür
yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki
ürünleriyle karşılar.

Çimstone, doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle şekillendirerek, mutfak ve banyolar için birbirinden şık, sağlam ve hijyenik tezgahlar sunuyor.

Çimstone , İtalyan BRETON teknolojisiyle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştirip, Banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki ürünleriyle karşılar. Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir..

Doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. 

Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilir.

Bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar. Kuvarsın enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyan Uzun yıllar ilk günkü görünümü korur.

Doğayı kıskandıran renkler, kuvarsın sağlamlığıyla hayat buluyor...

Çimstone - Çimstone Çeşitleri ve Renkleri - Yönmer Granit

Neden Çimstone ?

LGA hijyen raporu ve NSF sertifikasıyla hijyenik yapısı onaylanan ve Türk standartlarına uygun üretim yapan Çimstone, yiyeceklerin güvenle hazırlanacağı, kolay temizlenen, özel bakım gerektirmeyen yüzeyler sunuyor.

TSE

Türk Standartları Enstitüsü’nün ürünlere verdiği Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’ne sahip olan Çimstone ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

AŞINMAYA ÇİZİLMEYE DAYANIKLI

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. 

Çimstone - Çimstone Çeşitleri ve Renkleri - Yönmer Granit

FARKLI KULLANIM ALANLARI

Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

ASİT ve BAZLARA KARŞI DİRENÇLİ

Asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.

Çimstone yüzeylerin uzun yıllar performansını koruması için bilmeniz gerekenleri içerir.

Bakım Koruma Broşürü

Sorunuz mu var?                                 

yonmergranit@hotmail.com 

Bizi arayın      

 +90 232 253 2999                          

GSM

+90 532 674 7393                               

Adresimiz

630/1 Sokak No: 32 / E-F Karabağlar - İZMİR